درباره ما

Feedar Technology Studio 

About Us

معرفی فیدار:

استودیو فناوری فیدار متشکل از متخصصان خلاق دانشگاه امیرکبیر و سایر دانشگاه های برتر می باشد که در حال بومی سازی قطعات تکنولوژی – الکترونیکی – مکانیکی مبوده و با تکیه بر دانش و خلاقیت تیم فنی خود به دنبال هوشمند سازی انواع قطعات و محصولات می باشد تا آنچه را که شایسته مصرف کننده ایرانی است، تولید نماید. ما در فیدار امیدواریم تا بتوانیم با تولید و طراحی بهترین محصولات برای شما مصرف کنندگان گرامی، گامی در جهت رضایتمندی شما عزیزان برداریم.تودیو فناوری فیدار متشکل از متخصصان خلاق دانشگاه امیرکبیر و سایر دانشگاه های برتر می باشد که در حال بومی سازی قطعات تکنولوژی – الکترونیکی – مکانیکی مبوده و با تکیه بر دانش و خلاقیت تیم فنی خود به دنبال هوشمند سازی انواع قطعات و محصولات می باشد تا آنچه را که شایسته مصرف کننده ایرانی است، تولید نماید. ما در فیدار امیدواریم تا بتوانیم با تولید و طراحی بهترین محصولات برای شما مصرف کنندگان گرامی، گامی در جهت رضایتمندی شما عزیزان برداریم.

 

شستی غیر لمسی:

استودیو فناوری فیدار محصولی را تحت عنوان « شستی غیر لمسی آسانسور» تولید کرده است که با حذف تماس بین دست و دکمه و با قرار دادن انگشت در ناحیه مشخص فرآیند احضار و جابجایی آسانسور انجام شود تا روند انتقال آلودگی های ویروسی و باکتریایی به ویژه ویروس کرونا را قطع کرده و همچنین ظاهری بسیار زیبا و شکیل به محیط شما اضافه کند. شستی بدون لمس، محصولی مناسب برای پنل های انواع آسانسور، سیستم های نوبت دهی بانک ها، بیمارستان ها و سایر مراکز عمومی می باشد.

 

فرآیند نصب:

فرایند طراحی و نصب ده الی دوازده روز کاری زمان میبرد. پس از ثبت درخواست خود، کارشناسان ما طی دو روز کاری در محل مورد نظر حاضر می شوند تا اندازه گیری و طراحی های لازم جهت ساخت پنل اختصاصی آسانسور شما را انجام دهند. پنل های خارجی به علت شکل یکسان در تمامی آسانسور ها طی پنج روز کاری نصب میشود. در این مدت کار ساخت پنل داخلی انجام می شود. پس از ساخت پنل داخلی طراحی شده، کارشناسان ما برای نصب آن مراجعه می کنند.

 

گارانتی فیدار:

فیدار متعهد می شود تا در صورت بروز هر گونه مشکل یا خرابی تا شش ماه بدون هیچ گونه هزینه ای محصول معیوب را تعویض کند. همچنین پس از شش ماه نیز می توانید از خدمات پس از فروش فیدار بهره مند شوید.

Feedar Technology Studio

استودیو فناوری فیدار متشکل از متخصصان خلاق دانشگاه امیرکبیر و سایر دانشگاه های برتر می باشد که در حال بومی سازی قطعات تکنولوژی – الکترونیکی – مکانیکی مبوده و با تکیه بر دانش و خلاقیت تیم فنی خود به دنبال هوشمند سازی انواع قطعات و محصولات می باشد تا آنچه را که شایسته مصرف کننده ایرانی است، تولید نماید. ما در فیدار امیدواریم تا بتوانیم با تولید و طراحی بهترین محصولات برای شما مصرف کنندگان گرامی، گامی در جهت رضایتمندی شما عزیزان برداریم.تودیو فناوری فیدار متشکل از متخصصان خلاق دانشگاه امیرکبیر و سایر دانشگاه های برتر می باشد که در حال بومی سازی قطعات تکنولوژی – الکترونیکی – مکانیکی مبوده و با تکیه بر دانش و خلاقیت تیم فنی خود به دنبال هوشمند سازی انواع قطعات و محصولات می باشد تا آنچه را که شایسته مصرف کننده ایرانی است، تولید نماید. ما در فیدار امیدواریم تا بتوانیم با تولید و طراحی بهترین محصولات برای شما مصرف کنندگان گرامی، گامی در جهت رضایتمندی شما عزیزان برداریم

نشانی

دانشگاه صنعتی امیرکبیر، ساختمان ابوریحان

تلفن
021-28428053